START News PL ZDSO Jacek Wojtas (2)
Polish Chinese (Simplified) English French German Russian

Nagroda rektora WAT dla pracowników ZDSO za osiagnięcia organizacyjne

14.10.2019

14 października w Bibliotece Głównej Wojskowej Akademii Technicznej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Komendy, wykładowcy, naukowcy oraz pracownicy Uczelni. Tradycyjnie już odbierane są w naszej uczelni nagrody rektorskie za działalność dydaktyczną, naukową i organizacyjną. W tym roku  przyznano je licznej grupie 47 nauczycieli i pracowników  Wojskowej Akademii Technicznej, wśród nich m.in. pracownikom Instytutu Optoelektroniki.

Pracownicy Zespołu Detekcji Sygnałow Optycznych w składze: płk dr hab.  inż. Jacek Wojtas, prof. dr hab. inż. Zbigniew Bielecki, ppłk dr inż.Janusz Mikołajczyk, ppłk dr inż. Dariusz Szabra, mjr mgr inż. Artur Prokopiuk, dr inż. Beata Pietrzyk, ppor mgr inż. Krzysztof Achtenberg zostali wyróżnieni nagrodę rektorską za "Podniesienie jakości kształcenia i warunków pracy dydaktycznej w IOE przez budowę czterech laboratoriów do ćwiczeń laboratoryjnych dla studentów I,II,III stopnia".

fot. Grzegorz Rosiński