START About us News Wizyta Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii UW

Medale KEN dla pracowników Zespołu

12.10.2018
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Klubie WAT odbyło się uroczyste spotkanie Komendy Wojskowej Akademii Technicznej z wykładowcami, naukowcami i pracownikami uczelni. Podczas uroczystości Rektor-Komendant WAT płk dr hab. inż. Tadeusz Szczurek i Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Zdzisław Bogdanowicz wręczyli medale i wyróżnienia. Za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, decyzją Ministra Edukacji Narodowej, „Medalem Komisji Edukacji Narodowej” odznaczeni zostali pracownicy Zespołu: dr. inż. Mirosław Nowakowski oraz ppłk Jacek Wojtas. Gratulujemy!

Doktorowi Mirosławowi Nowakowskiemu, Kierownikowi Dziekanatu IOE gratulujemy również wyróżnienia „Za najlepszy Dziekanat w roku akademickim 2017-2018”.

M1

M2