START About us News IFHEMA International Cup - pierwszy międzynarodowy Puchar Drużyn Narodowych DESW

Stypendium doktoranckie w ramach projektu "Optoelektroniczna detekcja markerów nowotworowych w powietrzu wydychanym z płuc ludzkich"

stypendium bigZapraszamy do zapoznania się z ofertą stypendium doktoranckiego w ramach projektu "Optoelektroniczna detekcja markerów nowotworowych w powietrzu wydychanym z płuc ludzkich".

Wymagania:

1. Wykształcenie w zakresie nauk przyrodniczych (fizyka, chemia) lub technicznych (elektronika, optoelektronika)
  2. Wysoka motywacja do samodzielnej i zespołowej pracy naukowej
  3. Znajomość języka angielskiego

Opis zadań:

Doktorant będzie zajmować się doświadczalnym rozwijaniem optycznych metod detekcji związków chemicznych (markerów, jak np. formaldehyd, lotne związki organiczne) w powietrzu wydychanym z płuc ludzkich, świadczących o zachodzącym procesie nowotworowym. Praca będzie interdyscyplinarna, z zakresu optoelektroniki i spektroskopii laserowej. Badania będą realizowane w nowoczesnych laboratoriach Instytutu Fizyki Doświadczalnej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytutu Optoelektroniki Wojskowej Akademii Technicznej. Doktorant będzie zajmować się doświadczalnym rozwijaniem optycznych metod detekcji związków chemicznych (markerów, jak np. formaldehyd, lotne związki organiczne) w powietrzu wydychanym z płuc ludzkich, świadczących o zachodzącym procesie nowotworowym. Praca będzie interdyscyplinarna, z zakresu optoelektroniki i spektroskopii laserowej. Badania będą realizowane w nowoczesnych laboratoriach Instytutu Fizyki Doświadczalnej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytutu Optoelektroniki Wojskowej Akademii Technicznej.

Wynagrodzenie: 3000zł/miesiąc

Szczegółowe informacje do pobrania: tutaj.

QRCODE - index.php-homepage-news-244-stypendium-doktoranckie-w-ramach-projektu-optoelektroniczna-detekcja-markerow-nowotworowych-w-powietrzu-wydychanym-z-pluc-ludzkich