START About us News Udział w MSPO 2017

Dni Otwarte WAT 2017

Dnia 25 marca 2017, odbyły się w Wojskowej Akademii Technicznej Dni Otwarte. Dzień ten był okazją dla tegorocznych maturzystów do porozmawiania z przedstawicielami studentów przy stoisku każdego wydziału, zwiedzania wybranych wydziałów naszej Alma Mater a także do spróbowania wojskowej grochówki. Na stoisku Instytutu Optoelektroniki w Klubie WAT można było zasięgnąć rady o studiach i życiu studenckim od przedstawicieli studentów inżynierii kosmicznej i satelitarnej a także od członków Koła Naukowego Optoelektroników.

Podczas Wycieczki do IOE, kandydaci mieli okazję zobaczyć sprzęt wykorzystywany przez pracowników IOE. Można było zwiedzić laboratorium laboratorium Zespołu Systemów Bezpieczeństwa a także Laboratorium Laserowej Teledetekcji. W laboratorium Zespołu Detekcji Sygnałów Optycznych słuchacze mieli możliwość zobaczenia stanowisk laboratoryjnych, na których jeśli zostaną studentami, będą przeprowadzali zajęcia laboratoryjne.

Sylwester Chojnowski

tlum dni otwarte 2017