START About us News IFHEMA International Cup - pierwszy międzynarodowy Puchar Drużyn Narodowych DESW

Dni Otwarte WAT

Dnia 19 marca 2016, odbyły się w Wojskowej Akademii Technicznej Dni Otwarte, podczas którego tegoroczni maturzyści mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami studentów przy stoisku każdego wydziału oraz zwiedzania wybranych wydziałów naszej Alma Mater. Instytut Optoelektroniki reprezentowali członkowie Koła Naukowego Optoelektroników zarówno w Klubie WAT jak i w laboratoriach, gdzie doktoranci i studenci przedstawiali przygotowane specjalnie na ten dzień pokazy oraz sprzęt na co dzień wykorzystywany przez pracowników IOE. Można było zwiedzić laboratorium Zespołu Detekcji Sygnałów Optycznych, laboratorium Zespołu Systemów Bezpieczeństwa a także Laboratorium Laserowej Teledetekcji.

Sylwester Chojnowski

QRCODE - index.php-homepage-news-227-dni-otwarte-wat