START About us News Stypendium dla młodego naukowca ze stopniem doktora w ramach projektu w ramach projektu "Ultra-sensitive opto-electrochemical detection of liquid explosives fabrication"

Pożegnanie dr inż. Magdaleny Garlińskiej

29 września pożegnaliśmy dr inż. Magdalenę Garlińską, odchodzącą na wyższe stanowisko. Dr inż. Magdalena Garlińska ukończyła studia w trybie indywidualnym w Wojskowej Akademii Technicznej w 2009 roku. Tytuł zawodowy magistra inżyniera uzyskała w specjalności Systemy Radioelektroniczne na Wydziale Elektroniki. Od 2008 roku Magdalena Garlińska pełniła funkcję przewodniczącej sekcji monitoringu elektromagnetycznego w Kole Naukowym Elektroników WAT. W Instytucie Optoelektroniki WAT pracowała od września 2009r., w październiku 2009 roku rozpoczęła studia III-go stopnia na Wydziale Nowych Technologii i Chemii. W 2015 roku uzyskała stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie elektronika na podstawie pracy naukowej "Łącze optoelektroniczne z kwantowym laserem kaskadowym". Zajmowała się tematyką dotyczącą łącza optoelektronicznego w wolnej przestrzeni.

Podziekowanie za wieloletnią współpracę złożył kierownik ZDSO mjr dr hab. inż. Jacek Wojtas oraz prof. dr hab. inż. Zbigniew Bielecki.

My także dziękujemy i życzymy powodzenia na nowym stanowisku!