START About us News Wizyta Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii UW

Pożegnanie dr inż. Magdaleny Garlińskiej

29 września pożegnaliśmy dr inż. Magdalenę Garlińską, odchodzącą na wyższe stanowisko. Dr inż. Magdalena Garlińska ukończyła studia w trybie indywidualnym w Wojskowej Akademii Technicznej w 2009 roku. Tytuł zawodowy magistra inżyniera uzyskała w specjalności Systemy Radioelektroniczne na Wydziale Elektroniki. Od 2008 roku Magdalena Garlińska pełniła funkcję przewodniczącej sekcji monitoringu elektromagnetycznego w Kole Naukowym Elektroników WAT. W Instytucie Optoelektroniki WAT pracowała od września 2009r., w październiku 2009 roku rozpoczęła studia III-go stopnia na Wydziale Nowych Technologii i Chemii. W 2015 roku uzyskała stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie elektronika na podstawie pracy naukowej "Łącze optoelektroniczne z kwantowym laserem kaskadowym". Zajmowała się tematyką dotyczącą łącza optoelektronicznego w wolnej przestrzeni.

Podziekowanie za wieloletnią współpracę złożył kierownik ZDSO mjr dr hab. inż. Jacek Wojtas oraz prof. dr hab. inż. Zbigniew Bielecki.

My także dziękujemy i życzymy powodzenia na nowym stanowisku!

QRCODE - index.php-homepage-news-221-pozegnanie-dr-inz-magdaleny-garlinskiej