START About us News Konferencja wiWAT 2013

Zakończenie praktyk zawodowych w ZDSO

W dniu 26 września 2014r. miało miejsce uroczyste zakończenie zawodowych praktyk studenckich kierunku "Inżynieria Bezpieczeństwa" Wydziału Mechatroniki i Lotnictwa. Praktyki odbywały się w dniach od 01 do 26 września, w których uczestniczyły Panie:

• Aleksandra Dąbrowska
  • Anna Zając
  • Daria Kowalak
  • Dominika Majsterek
  • Kamila Kołodziejczyk
  • Patrycja Krakowiak
  • Paulina Kosińska
  • Sylwia Spadło

Studenci wykazali duża inicjatywę w rozwiązywaniu bieżących zagadnień wynikających z pracy Laboratorium. Mimo szerokiego zakresu prac i interdyscyplinarnej tematyki, Studenci wykazali sie dużą samodzielnością oraz umiejętnością pracy zespołowej. Mamy nadzieję, iz zdobyte w laboratorium doświadeczenie oraz nowe umiejętności zawodowe zaowocują w przyszłości a pozyskana wiedza okaże sie przydatna w dalszej nauce!

Prakyki zakończyły się spotkaniem podsumowującym oraz wręczeniem pamiątkowych dyplomów.

parktyki 1

parktyki 2